Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Hnatkowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl(Hnatkowice + 10 km)

458 640 zł54,60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zasanie,Przemyśl(Hnatkowice + 10 km)

1 099 000 zł232,30 m² 47,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Dom z ogrodem i częścią usługową Przemyśl, zasanie, ul. Dolińskiego/goszczyńskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cenionej dzielnicy Przemyśla Zasanie. To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ryszkowa Wola

Ryszkowa Wola(Hnatkowice + 24 km)

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22 arów, położoną w miejscowości Ryszkowa Wola, zaledwie 300 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Paderewskiego

Lachmanówka,Jarosław(Hnatkowice + 18 km)

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Na sprzedaż: połowa kamienicy Jarosław, ul. Paderewskiego Na sprzedaż oferujemy połowę kamienicy zlokalizowanej w atrakcyjnej części Jarosławia przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jarosław(Hnatkowice + 18 km)

390 000 zł50,35 m² 7 745,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie o powierzchni 50,35m2 z balkonem, zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku na osiedlu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bolestraszyce

Bolestraszyce(Hnatkowice + 9 km)

2 700 000 zł130 m² 20 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Prezentujemy Państwu niestandardową ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości Bolestraszyce niedaleko Przemyśla, jest to nieruchomość w wysokim standardzie dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Kazanów,Przemyśl(Hnatkowice + 10 km)

2 000 000 zł496 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który łatwo można zaaranżować np. jako przychodnia lekarska czy dom seniora Budynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Łukasińskiego,Przemyśl(Hnatkowice + 10 km)

619 000 zł89,90 m² 6 885,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z duszą usytuowanego w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Puszkina w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 459 zł74,57 m² 7 663,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -7,88m2 2. Łazienka - 4,25m2 4. Łazienka - 2,79m2 5. Pokój dzienny - 22,58m2 6. Kuchnia - 9,47m2 7. Sypialnia - 9,18m2 8. Sypialnia - 8,45m2 9. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Spółdzielcza

I,Jarosław(Hnatkowice + 18 km)

2 150 000 zł580 m² 3 706,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Hnatkowice

Hnatkowice,podkarpackie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Hnatkowice, gmina Orły kilkanaście kilometrów od miasta Przemyśl o powierzchni całkowitej 110m2 a użytkowej 70 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hnatkowice

Hnatkowice,podkarpackie

143 000 zł2 600 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hnatkowice, gmina Orly, do sprzedania działka o powierzchni 26 ara położona bezpośrednio przy drodze głównej. Czesc dzialki z pieknym sadem. Dobry dojazd do drogi krajowej oraz Autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hnatkowice

Hnatkowice,podkarpackie

230 000 zł110 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Do sprzedaży-niewielki domek wolnostojący na spokojnej i urokliwej wsi Hnatkowice gm.Orły pow.Przemyski,kilkanascie kilometrów od miasta Przemyśl,wyposażony we wszystkie media a to:energia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij